Home
O nas Szukaj Pomoc Ludzie Ogłoszenia Artykuły Blogi Czat Wydarzenia Pliki Fora Grupy Nowości Zdjęcia Ankiety Więcej
 
O nas
Serdecznie witamy!

MLM.PL – oczekiwany i pożądany, działający nieprzerwanie (w różnych odsłonach) od ponad piętnastu lat, wciąż aktualizowany i przygotowujący się do kolejnej nowej edycji, niezależny i obiektywny Portal Niezależnych Przedsiębiorców Biznesowych MLM, którego ideą jest promowanie wartości Multi-Level Marketingu bez podzialu na / i ponad różnicami marek systemów MLM zaprasza Cię do przyłączenia się do naszego Zespołu.

Portal powstał dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób i firm, na sercu których leży dobre imię naszej branży. Ideą MLM.PL jest zachowanie niezależności wobec Dystrybutorów i Firm MLM, obiektywne działanie wobec nich oraz unikanie subiektywnego i kierowanego promowania wybranego, istniejącego systemu. Wierzymy, że partnerstwo i wspólna wizja rozwoju MLM w Polsce są możliwe.

Zapraszmy – dołącz do nas już dziś! Zarejestruj się, pokaż swoją twarz i miej wpływ na wciąż jeszcze raczkującą, ale powoli przybierającą profesjonalną postać branżę MLM w Polsce.

____________________________________
Uwaga!

Pomimo niedokończonych prac całościowych nad ostateczną wizją i funkcjonalnością Serwisu postanowiliśmy pozostawić MLM.pl w aktualnej wersji – czyli odsłona Nr 1: portal społecznościowy. Już wkrótce pojawi się pierwsza zajawka związana z działalnością medialną MLM.PL. Wierzymy, że wielu z Was dołączy do Nas, by razem budować największą społeczność MLM w Polsce. Za nieścisłości i błędy przepraszamy, zrobimy wszystko, by w najbliższym czasie Portal działał pełną parą!
O nas