Home
O nas Szukaj Pomoc Ludzie Ogłoszenia Artykuły Blogi Czat Wydarzenia Pliki Fora Grupy Nowości Zdjęcia Ankiety Więcej
 
Widok postu

Dlatego nie można odpuszczać!

 

Startuje nowy projekt wykuwany w kuźni sukcesu (w stylu Maksymalnego Marketingu) z trzema

fundamentalnymi założeniami:

   1. W świecie marketingu efektów system jest mało ważny, jeśli ludzie szybko nie zarobią pieniędzy. Z góry założyłem więc, że osoby początkujące u nas mają zarabiać więcej niż ich liderzy w innych firmach... nawet po pierwszym tygodniu.

   2. Nasz program samochodowy ma być PRESTIŻOWY i NAJSZYBSZY NA ŚWIECIE. Stąd właśnie oferujemy Jaguara XE nawet po jednym miesiącu aktywnego zaangażowania! Takiej oferty nie miał nikt i raczej długo mieć nie będzie, bo wymaga to całkowicie niestandardowego podejścia do tematu i umiejętności porozumiewania się z poważnymi partnerami.

   3. Nasz styl działania będzie przeczył motywacyjnemu pitu pitu, agresywnej sprzedaży ze sceny czy przekonywaniu ludzi, żeby zakładali blogi czy kupowali drogie coachingi u swoich liderów. Nasze eventy mają być futurystyczne: z dużą ilością świetnej muzyki i ze sportowymi samochodami, gdzie "ci wspaniali faceci" mogą na nowo odetchnąć pełną piersią i poczuć, że mają szansę utrzeć nosa wszystkim wokoło.


JAG Team to nie jest tylko projekt zarobkowy. Zarabiać można wszędzie. Ale budować coś w stylu, jakiego rynek jeszcze nie zna i z przesłaniem, które można z dumą pokazać każdemu bez względu na stosunek do MLM... można tylko z nami.

W swoim wielkim przeboju "Naucz mnie" Sarsa Markiewicz śpiewa: nie wolno się bać! 

Już 8 sierpnia możesz posłuchać jej na naszej gali marketingowej  w hotelu Sheraton w Warszawie.

 

 Na tej stronie możesz się zapisać i przy okazji poznać założenia projektu.

http://pawelilnicki.kyanisocial.com/p/vrsrr/PL

 


Wielkie projekty zaczynają się tylko raz, a potem już jest tylko rozwój i poszerzanie rynków. Czy wiesz, że Coca Cola sprzedała tylko 25 butelek swojego napoju w pierwszym roku działania? 

Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić ludzi, którzy wtedy śmiali się, hejtowali, mówili NIE na propozycję zainwestowania w ten projekt?

Ja z takimi ludźmi rozmawiam każdego dnia - ze świetnymi, utalentowanymi i przesympatycznymi osobami, które jednak wolą zająć bezpieczną pozycję pt. "poczekam i zobaczę co się będzie działo".

Rozmawiam też z takimi, którzy nie muszą nawet zobaczyć "tej butelki" na oczy, żeby powiedzieć "jestem w tym projekcie, bo takich rzeczy się nie przepuszcza"!

 

Pozdrawiam

Paweł Ilnicki

 

 

Paweł Ilnicki · 1310 dni temu
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę: 
 
  • Brak komentarzy
Post info
Paweł Ilnicki
Pamiętaj życie ma datę ważności
22.07.2015 (1310 dni temu)
Oceń
0 głosy
Akcje
Poleć
 
Kategorie
Blogging for Money (38 posty)
Lifestyle (1 posty)
Dlatego nie można odpuszczać!