Home
About Search Help People Ads Articles Blogs Chat Events Files Forums Groups News Photos Polls More
 
Post view

Pierwszy Jaguar XE dla JAG Team już w Polsce!!!

Wystartowaliśmy 27 czerwca i już za tydzień pierwsza osoba odbierze Jaguara XE, a następna zrobiła pierwszą kwalifikację. Dwie kolejne są o jeden awans od auta, a do drzwi pukają następni.

JAG Team już rozbudowuje strukturę w Niemczech i UK, a za tydzień w Warszawie ogłosimy sensacyjną modyfikację plany samochodowego, która będzie dostępna TYLKO W JAG TEAM bez względu na kraj rezydencji. Co to będzie? Nie mogę zdradzić wszystkiego poza jednym zdaniem: JAGUAR O 50% SZYBCIEJ :)

Możesz więc nadal się zastanawiać lub wątpić - jesień 2015 roku należy w Polsce do JAG Team i jeśli chcesz jedno z pierwszych aut, jakie już zamówiliśmy u importera (!) to przyjedź za tydzień do Warszawy, żeby przekonać się na własne oczy, że biznes można budować INACZEJ.

Ja stawiam wejściówki. Serdecznie zapraszam 08.08.2015 do Warszawy, gdzie można zobaczyć Jaguara, którego będę odbierał . Galę uświetni prywatny koncert Sarsy Markiewicz (nr 1 na listach przebojów z piosenką „ Naucz mnie” ) Podwójne zaproszeniePrezencie do odebrania tutaj.

http://pawelilnicki.kyanisocial.com/p/vivne/PL

Paweł Ilnicki · 1357 days ago
Comments
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Post info
Paweł Ilnicki
Pamiętaj życie ma datę ważności
31.07.2015 (1357 days ago)
Rate
0 votes
Actions
Recommend
 
Categories
Blogging for Money (38 posts)
Lifestyle (1 posts)
Pierwszy Jaguar XE dla JAG Team już w Polsce!!!