Home
O nas Szukaj Pomoc Ludzie Ogłoszenia Artykuły Blogi Czat Wydarzenia Pliki Fora Grupy Nowości Zdjęcia Ankiety Więcej
 
Widok postu

Pierwszy Jaguar XE dla JAG Team już w Polsce!!!

Wystartowaliśmy 27 czerwca i już za tydzień pierwsza osoba odbierze Jaguara XE, a następna zrobiła pierwszą kwalifikację. Dwie kolejne są o jeden awans od auta, a do drzwi pukają następni.

JAG Team już rozbudowuje strukturę w Niemczech i UK, a za tydzień w Warszawie ogłosimy sensacyjną modyfikację plany samochodowego, która będzie dostępna TYLKO W JAG TEAM bez względu na kraj rezydencji. Co to będzie? Nie mogę zdradzić wszystkiego poza jednym zdaniem: JAGUAR O 50% SZYBCIEJ :)

Możesz więc nadal się zastanawiać lub wątpić - jesień 2015 roku należy w Polsce do JAG Team i jeśli chcesz jedno z pierwszych aut, jakie już zamówiliśmy u importera (!) to przyjedź za tydzień do Warszawy, żeby przekonać się na własne oczy, że biznes można budować INACZEJ.

Ja stawiam wejściówki. Serdecznie zapraszam 08.08.2015 do Warszawy, gdzie można zobaczyć Jaguara, którego będę odbierał . Galę uświetni prywatny koncert Sarsy Markiewicz (nr 1 na listach przebojów z piosenką „ Naucz mnie” ) Podwójne zaproszeniePrezencie do odebrania tutaj.

http://pawelilnicki.kyanisocial.com/p/vivne/PL

Paweł Ilnicki · 1301 dni temu
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę: 
 
  • Brak komentarzy
Post info
Paweł Ilnicki
Pamiętaj życie ma datę ważności
31.07.2015 (1301 dni temu)
Oceń
0 głosy
Akcje
Poleć
 
Kategorie
Blogging for Money (38 posty)
Lifestyle (1 posty)
Pierwszy Jaguar XE dla JAG Team już w Polsce!!!