Home
O nas Szukaj Pomoc Ludzie Ogłoszenia Artykuły Blogi Czat Wydarzenia Pliki Fora Grupy Nowości Zdjęcia Ankiety Więcej
 
Widok postu

Sunset - zawsze wieczorem

KYANI SUNSET – IDEALNA MIESZANKA

KYANI SUNSET został zaprojektowany, aby zawierać tylko elementy lipidowe, maksymalizując biologiczną przyswajalność tych składników. Sunset to właściwości kombinacji tokotrienoli (Najsilniejsza forma witaminy E), Omegi 3S uzyskanej z Dzikich Alaskiańskich nerek (?) (Najczystsze źródło na świecie), Beta Karotenu (naturalne źródło witaminy A), oraz esencji witaminy D. Zdrowotne właściwości tokotrienoli, Omegi-3, beta katorenu, i witaminy D są dobrze znane i udokumentowane przez specjalistów. KS oferuje niezrównane wsparcie żywieniowe dla witalnego systemu organizmu, włączając w to zdrowie komórkowe, system sercowo-naczyniowy i immunologiczny. Składając się tylko ze składników lipidowych, Sunset jest przeznaczony do spożycia wieczorem, gdy lipidowe działania organizmu są na najniższym poziomie. Sunset daje ciału to czego potrzebuje, kiedy potrzebuje. Dzięki temu KS jest idealnym żywieniowym uzupełnieniem dla wodnego Kyani Sunrise.

9 korzyści z zażywania KS:

  • Wspomaga system sercowo-naczyniowy

  • Zmniejsza zagrożenie zapalenia

  • Wspomaga zachować zdrową skórę i włosy

  • Utrzymuje zdrowy poziom holesterolu

  • Utrzymuje zdrowy poziom cukru we krwi

  • Wspomaga funkcje poznawcze

  • Wspomaga błony komórkowe

  • Najlepsze źródło witaminy E

  • Wspiera reakcje immunologiczne

„KS zawiera Annatto Tokotrienole i Omega-3. Razem chronią 30000 mil arterii w całym naszym organizmie.”

SKŁADNIKI

Witamina E

Niedawno odkryty tokotrienol witaminy E wykazał znaczne korzyści dla systemu sercowo-naczyniowego, w tym zapewnianie zdrowego ciśnienia krwi oraz redukcję poziomu holesterolu do 35%. Dalsze badania wykazały zmniejszenie blokady arterialnej, tym samym redukcję zagrożenie chorobami układu sercowo-naczyniowego. Tokotrienole ponadto wykazały efektywność w wspomaganiu zdrowia komórkowego, w tym protekcję przed oksydacją.

W przeszłości główne badania skupiały się na mniej wydajnej formie witaminy E, tzw. alpha-tokotrienole, zaś tylko jeden procent uczonych zajmował się skutecznym tokotrienolem. W ciągu ostatnich kilku lat zaszła jednak znacząca zmiana, dzięki coraz częstszym artykułom poświęconym tokotrienolowi. Stało się jasne, że na poziomie molekularnym tokotrienole to o wiele silniejsze i skuteczniejsze źródło witaminy E.

TOKOTRIENOLE

Większość suplementów wykorzystuje syntetyk alpha-tokotrienoli witaminy E. Jednakże badania wykazały, że tokoferole, a dokładniej alpha-tokoferole, kolidują ze zdrowotnymi właściwościami tokotrienoli. Na jednych badaniach sześć grup kurczaków otrzymywało różne poziomy tokoferoli wraz z tokotrienolami. Kurczaki, które dostawały mniej tokoferoli lub wcale miały największą redukcję lipidów. Kurczaki na większym poziomie tokoferoli miały zwiększoną produkcję holesterolu. Dalsze badania wykazały, że tokoferole kolidują z poziomem holesterolu, absorbcją, oraz anty-rakotwórczymi właściwościami.

Mówi się także że tokoferole...

blokują absorbcję

zmniejszają redukcję holesterolu

osłabiają powstrzymywanie raka

wywołują przebicia tokotrienoli/katabolizmu (?)

zwiększają stężenie holesterolu w dużych dawkach

Krzak annatto, olejowa roślina hodowana w Ameryce Południowej, to jedyna na świecie naturalna mieszkanka oferująca czyste tokotrienole bez śladu tokoferoli. Ponadto, tokotrienole annatto posiadają najwyższe stężenie z od 150 do 300 razy mniejszą ilością tokoferoli od ryżu czy palmy. Jedynie Kyani Sunset zawiera tokotrienole z annatto, zapewniając najwięcej zdrowotnych korzyści.

OMEGA-3

Omega-3 posiada organiczną mieszankę kwasów tłuszczowych potrzebnych dla optymalnego zdrowia. Te zdrowe molekuły znajdują się w każdej komórce naszego organizmu, zwłaszcza w sercu i mózgu. Ponieważ organizm nie produkuje Omegi sam, musi być ona dostarczona razem z dietą.

Dostarczana z Wild Alaskan i innych ryb, Kyani Sunset zawiera ekstremalnie wysoki poziom obu EFA i DHA form omegi-3. Badania nad Omega-3 wykazały, że posiada właściwości przeciwzapalne, poprawia jakoś naczyń całego ciała oraz wspomaga zdrowie arterii i serca.

WITAMINA A (BETA KAROTEN)

Beta-karoten to organiczna mieszanka obficie znajdowana w roślinach i warzywach. Jako członek karotenoidów, może zostać przetworzony na witaminę A, zapewniając wiele zdrowotnych korzyści. Między innymi zdrowie serca, ochronę komórek, oraz podwyższoną immunologię. Jest to także ważny składnik żywieniowy wspomagający utrzymanie w zdrowiu mózgu i wzroku.

Beta-karoten jest lipidem i działa jak antyoksydant, chroniąc komórki przed nadtlenieniem(?). Wraz z tak potężną mieszanką w Sunset dostarczasz organizmowi więcej, niż potrzebuje.

Witamina D3

Witamina D to jedna z głównych witamin potrzebnych przy prawidłowym wzroście i rozwoju. Przyczynia się głównie do absorpcji wapnia, niezbędnego przy rozwoju kości. Witamina D wspiera także rozwój komórkowy, poprawia działanie systemu immunologicznego, oraz redukuje zapalenia. Badania wykazują także, że witamina D zapewnia odpowiednie ciśnienie krwi oraz zapewnia zdrowie systemu sercowo-naczyniowego. Wyjątkowość witaminy D polega na zdolności naszego ciała do produkowania jej przy wystawianiu się na słońce. Jednakże ostatnie badania wykazują duży niedobór witaminy D w USA. Odkąd Amerykanie nie produkują jej w odpowiednich ilościach, suplementacja witaminy D zapewnia wsparcie i ochronę, jaką organizm otrzymuje naturalnie z witaminy.

http://sekretzdrowia.kuchniafaceta.pl/sunset

Paweł Ilnicki · 1588 dni temu
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę: 
 
  • Brak komentarzy
Post info
Paweł Ilnicki
Pamiętaj życie ma datę ważności
17.11.2014 (1588 dni temu)
Oceń
0 głosy
Akcje
Poleć
 
Kategorie
Blogging for Money (38 posty)
Lifestyle (1 posty)
Sunset - zawsze wieczorem